Wybrane Realizacje

W kuchni Dzień Dobry TVN - product placement marki Cukier Królewski

Südzucker Polska S.A. jest częścią europejskiej Grupy Südzucker, największego producenta cukru w Europie. Flagowym produktem firmy jest cukier biały, oferowany pod znaną wśród polskich konsumentów marką „Cukier Królewski”. Agencja Open Media prowadzi działania komunikacyjne dla koncernu Südzucker Polska od 10 lat. Działamy na różnych polach, wykorzystując do promocji marki szereg dostępnych narzędzi i technik.

Jako że cukier to jeden z klasycznych produktów FMCG i marka masowa, agencja Open Media poszukuje wciąż nowych, interesujących sposobów prezentacji marki masowemu odbiorcy. Jednym z takich sposobów jest product placement (lokowanie produktów), okazja do zaprezentowania zalet i funkcjonalności poszczególnych produktów składających się na portfolio marki. Pracując na rzecz Cukru Królewskiego, którego produkty wyróżniają się innowacyjnymi opakowaniami, niejednokrotnie wykorzystywaliśmy to właśnie narzędzie do celów komunikacyjnych.

Agencja Open Media przygotowała lokowanie różnych produktów marki Cukier Królewski w kilkunastu programach Dzień Dobry TVN oraz Dzień Dobry Wakacje na antenie TVN. Naszym zadaniem była kompleksowa obsługa tych projektów: od wyboru programów i sposobu lokowanie produktów, poprzez realizację strony formalnej, przygotowanie i dostarczenie do redakcji materiałów merytorycznych, ustalanie szczegółów lokowania z redakcją, po czuwanie nad samą realizacją programu na żywo i weryfikację danych dotyczących oglądalności poszczególnych odcinków.

W kuchni Dzień Dobry TVN produktów marki Cukier Królewski używali m.in. Monika Mrozowska, Andrzej Polan czy Maciej Szaciłło

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/myslisz-o-niebieskich-migdalach-w-kuchni,16361.html

 

< powrót do poprzedniej strony