Wybrane Realizacje

Szczęśliwe macierzyństwo z Fundacją Odety Moro

Jak ważny jest dostęp do sprawdzonej, szerokiej wiedzy z zakresu opieki okołoporodowej, nikogo nie trzeba przekonywać. Potwierdza to ogromna frekwencja na przygotowanych przez nas – wraz z Fundacją Szczęśliwe Macierzyństwo Odety Moro – weekendowych akcjach  „Szczęśliwe DZIECKO, Szczęśliwa MAMA”.

Wszystkie wydarzenia, odbywające się w ramach eventu, kierowane były do kobiet w ciąży oraz młodych rodziców. Podczas dwóch dni akcji można było m.in.: skorzystać z bezpłatnych porad lekarskich, porozmawiać z położnymi, psychologami, fizjoterapeutami, dietetykami czy ekspertami ze szkoły rodzenia, a także Polskiego Banku Komórek Macierzystych. Dodatkowo, wszystkie kobiety w ciąży mogły bezpłatnie przeprowadzić badanie USG 4D, które zawsze dla przyszłych rodziców jest bardzo szczególnym badaniem i pierwszym „spotkaniem” ze swoim, jeszcze nie narodzonym, dzieckiem

Wykłady, badania, spotkania i konsultacje prowadzone w ramach akcji to bezcenne doświadczenie dla wszystkich, którzy już przywitali, albo czekają na przywitanie na świecie małego człowieka. Open Media było pomysłodawcą i koordynatorem akcji w Krakowie, odpowiedzialnym za logistykę, organizację i nadzór nad wydarzeniem, a także komunikację eventu w mediach.

< powrót do poprzedniej strony