Wybrane Realizacje

Preludium Scenozstąpienia: Koncert Miousha na dachu galerii

9 czerwca 2019 roku. Kilkadziesiąt tysięcy sprzedanych biletów, gigantyczny Stadion Śląski i hip-hop przełożony na język orkiestry – tak w telegraficznym skrócie opisać można Scenozstąpienie Miuosh x Jimek x Smolik x NOSPR – jedno bardziej spektakularnych wydarzeń w muzycznej historii Polski. Widowisko było zwieńczeniem czteroletniej współpracy rapera Miuosha z Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia.

Zapowiedzią ostatniego wspólnego show Miuosha i NOSPR-u było Scenozstąpienie Preludium -  kameralny koncert rapera na dachu Galerii Katowickiej. Publiczność Preludium stanowili zwycięzcy facebookowego konkursu - 10 osób, które wygrały podwójne wejściówki na ten jeden z najmniejszych koncertów świata.  7 czerwca, artysta wraz z kwartetem symfoników wystąpili dla 20-osobowej publiczności i kilkunastu dziennikarzy. Przebieg wydarzenia mogli obserwować fani muzyka na telebimie zlokalizowanym na placu przed Katowicką.

Zadaniem Open Media była komunikacja i promocja wydarzeń - konkursu i koncertu - w mediach ogólnopolskich, regionalnych i muzycznych, zaproszenie dziennikarzy na koncert i koordynacja wywiadów z artystami.  Efektem pracy agencji było 150 publikacji w prasie, radiu, telewizji oraz na lokalnych i muzycznych portalach internetowych. O koncercie pisano m.in. w Gazecie Wyborczej, Dzienniku Zachodnim oraz na glamrap.pl, rapnews.pl, hip-hop.pl czy muzykoholicy.com. Materiały o koncercie emitowano w Polskim Radiu, Radiu Chillzet i Radiu Tok.  Pod konkursowym postem na FB Galerii Katowickiej pojawiło się 300 reakcji  i 250 komentarzy.

< powrót do poprzedniej strony