Wybrane Realizacje

Konferencje naukowe i spotkania integracyjne Kadry Managerskiej i Partnerów Biznesowych

Agencja Open Media specjalizuje się w organizacji konferencji rozwijających kompetencje kadry managerskiej, a także spotkań o charakterze biznesowo – integracyjnym, w których uczestniczą najważniejsi Partnerzy Biznesowi naszych Klientów.

W zależności od celu i charakteru spotkania przygotowujemy konferencje tematyczne z udziałem wybitnych osobowości, specjalistów w swoich dziedzinach i uznanych autorytetów,  a także spotkania o charakterze integracyjnym z udziałem znanych i lubianych artystów. Podczas takich spotkań klienci, na rzecz których organizujemy wydarzenie, mają okazję wzmocnić swoje relacje z Partnerami, a ci z kolei nawiązać nowe kontakty.

Rozwój kompetencji i edukacja

Jeśli wydarzenie, lub jego część, ma charakter ściśle merytoryczny, biznesowy i edukacyjny (konferencja naukowa, szkoleniowa, sprzedażowa, warsztat), dobieramy program do charakteru grupy, jej kompetencji, rodzaju pracy i zajmowanych stanowisk, a także specyficznych potrzeb klienta, w imieniu którego organizujemy wydarzenie.  Program jest zróżnicowany, ale warunek zawsze ten sam: musi być maksymalnie ciekawy i przydatny dla słuchaczy.

Prelegenci, z którymi współpracujemy, to wybitne autorytety w dziedzinie ekonomii, zarządzania czy psychologii biznesu, ale również znani i lubiani: sportowcy, podróżnicy, filantropi i pasjonaci, których praca i życie może stanowić inspirację dla naszych gości. Nasi prelegenci to m.in. prof. Witold Orłowski, prof. Grzegorz Kołodko, Marek Zuber, Ryszard Petru, gen. Roman Polko, dr Leszek Mellibruda, Jarosław Gugała, Maria Rotkiel, Marek Kondrat, Krzysztof Hołowczyc, Mateusz Kusznierewicz, Karol Okrasa i wielu innych.

Integracja

Wydarzenia indoor i outdoor, rekreacja na świeżym powietrzu, wspólne biesiadowanie lub wspólne rozwiązywanie zadań i przyjacielska rywalizacja, w pierwszej kolejności realizują potrzebę integracji. Czas spędzony w nieco mniej oficjalnej niż na co dzień scenerii, sprzyja wzmacnianiu relacji biznesowych, ale też nawiązywaniu nowych kontaktów czy kreowaniu nowych pomysłów na dalszą współpracę. Wspierając takie właśnie cele, agencja Open Media zajmuje się kompleksową organizacją wydarzeń, pozostawiając po stronie klienta do zrealizowania dwa cele – budowanie i podtrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi i pracownikami oraz dobrą zabawę!

< powrót do poprzedniej strony