Wybrane Realizacje

Kapelanka 42. Od kamienia węgielnego do otwarcia (SKANSKA)

Kapelanka 42 to 2-budynko wa inwestycja Skanska Property Poland o powierzchni użytkowej ok. 30 000 m kw., która stanęła w południowym Krakowie. Obiekt zaprojektowano tak, aby poprzez zastosowanie innowacyjnych technologii, zminimalizować jego wpływ na środowisko naturalne.

W pierwszym etapie współpracy zadaniem agencji Open Media była kompleksowa realizacja eventu podpisania aktu erekcyjnego i wmurowania kamienia węgielnego pod inwestycję. W uroczystości uczestniczyły władze miasta Krakowa, a także przedstawiciele Skanska S.A., Skanska Property Poland oraz dotychczasowi i przyszli najemcy obiektów wybudowanych przez inwestora.  Druga, wieczorna część uroczystości, odbyła się w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej „Manggha”. Na uroczystej prezentacji obiektu przedstawiciele Skanska Property Poland odpowiadali na pytania potencjalnych klientów i pierwszych najemców.

Do zadań agencji należało przygotowanie scenariusza i całościowa organizacja obu wydarzeń, - zarówno na placu budowy, gdzie miało miejsce wmurowanie kamienia węgielnego, jak i przygotowanie wieczornej części bankietowej – w tym również organizacja strony cateringowej, technicznej i scenograficznej.

Sukces wydarzenia i pozytywna ocena współpracy zaowocowały zaproszeniem agencji Open Media do zorganizowania eventu otwarcia obiektu Kapelanka 42, w kolejnym roku. Otwarcia wyjątkowo oczekiwanego przez najemców, bowiem szeroka gama zielonych rozwiązań stosowanych przez Skanska w powstających biurowcach pozwala ograniczyć ich koszty eksploatacyjne. Oznacza to, że powstałe obiekty zużywają mniej energii i wody, są bardziej komfortowe, zdrowsze i lepiej służą ich odbiorcom.

< powrót do poprzedniej strony