Wybrane Realizacje

Pokaz mody pod największym dachem Krakowa

Jak pokazać wielkość nowo budowanego, największego centrum handlowego regionu? – na przykład realizując „Pokaz mody pod największym dachem Krakowa”, w mocno nietypowej scenerii.

Potężna przestrzeń podziemnego parkingu, mieszczącego się w wielofunkcyjnym, budowanym właśnie centrum handlowym Bonarka City Center, stała się sceną dla wyjątkowego Fashion Show. Wśród betonu, rusztowań, wielkich bębnów ze zwojami kabli i budowlanej scenerii odbył się nietypowy pokaz kolekcji młodych, obiecujących artystów-projektantów, docenionych już przez świat wielkiej mody. A wszystko to doprawione szczyptą wysublimowanego wzornictwa znanej polskiej firmy Makalu, która swój pierwszy salon miała otworzyć właśnie w Krakowie.

Dodatkowym smaczkiem pokazu na budowie Bonarka City Center był finał konkursu dla młodych projektanów „Lady Bonarka”, w którym wybrany został najpiękniejszy strój dla  modelek na uroczystą galę otwarcia BCC. Na konkurs nadesłano aż 99 projektów.

Wydarzenie odbiło się szerokim echem wśród mediów ogólnopolskich i lokalnych. Wzięło w nim udział 55 dziennikarzy z 35 redakcji, a publikacje ukazały się zarówno w prasie ogólnopolskiej, branżowej, w mediach kobiecych i modowych, wzmacniając nie tylko oczekiwanie na otwarcie nowego centrum, ale i postrzeganie Bonarki jako miejsca otwartego na młodych twórców i nowoczesną modę.

< powrót do poprzedniej strony