Biuro Prasowe

Zmień – Wymień – Podaruj w Galerii Bronowice

Wiosna to idealna pora na odświeżenie swojej garderoby i zmianę wizerunku. Kiedy szafa jest zapełniona nienoszonymi już strojami, warto ją „przewietrzyć” i wziąć udział w charytatywnej akcji „Zmień – Wymień – Podaruj”. Już w najbliższy weekend, 11 – 12 marca, w Galerii Bronowice za niepotrzebne ubrania i buty będzie można otrzymać kupony rabatowe na zakupy, a kwota z każdego zebranego kilograma tekstyliów zostanie przekazana podopiecznym Fundacji Mam Marzenie.

Zmień

W szafie zalegają nienoszone od wielu lat ubrania, z którymi ciężko nam się rozstać? Zimowe kurtki i ciepłe swetry nie są już potrzebne? Dzieci dawno temu wyrosły z ulubionych ciuchów? Niepotrzebne buty piętrzą się na półkach, choć są nieużywane od kilku sezonów? To znak, że najwyższy czas, aby zrobić wiosenne porządki w swojej szafie i pozbyć się starych ubrań oraz obuwia.

Wymień

Aby to zrobić, wystarczy wziąć udział w akcji Zmień – Wymień – Podaruj i w dniach 11 – 12 marca przynieść do Galerii Bronowice niepotrzebną już odzież oraz buty. Punkt Wymiany czynny będzie w godz. 10.00 – 20.00 na parterze Galerii. Za każdy oddany 1 kg ubrań otrzymamy 1 kupon rabatowy upoważniający do jednorazowej zniżki -20% na zakupy w wybranych sklepach i punktach usługowych centrum handlowego, do zrealizowania wyłącznie w trakcie trwania akcji.

Podaruj

Środki pieniężne z każdego zebranego kilograma tekstyliów zostaną przekazane podopiecznym Fundacji „Mam Marzenie”. Organizacja od wielu lat spełnia marzenia, które mają wielką moc w okresie leczenia i rekonwalescencji ciężko chorych dzieci. Wymieniając nienoszone od wielu lat ubrania, łączymy więc przyjemne z pożytecznym.

Przyniesione ubrania oraz buty będą posegregowane i (w zależności od ich stanu) przetworzone na czyściwo przemysłowe, paliwa alternatywne i wyroby dla przemysłu samochodowego lub ponownie użyte w Europie, Azji i Afryce.

Więcej informacji na: www.galeriabronowice.pl

< powrót do poprzedniej strony