Biuro Prasowe

Weekend wyjątkowych atrakcji – Tarasy Zamkowe zapraszają na 2. urodziny

Już niebawem, w dniach 4 i 5 marca, na odwiedzających Tarasy Zamkowe czeka moc atrakcji. Modowe i kulinarne spotkania z gwiazdami, wyjątkowy koncert, a także wielki dwumetrowy tort – m.in. te aktywności przygotowano z okazji drugich urodzin centrum handlowego. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Świętowanie drugich urodzin Tarasów Zamkowych rozpocznie się w sobotę, 4 marca, o 13.00. od ogłoszenia wyników specjalnego konkursu, którego laureaci udadzą się na zakupy z popularnymi lubelskimi blogerami – StyLoly oraz Bo4Go. Następnie na scenie pojawią się gwiazdy – Maja Sablewska oraz znani z „Top Model” Karolina Pisarek i Patryk Grudowicz. Opowiedzą o sobie, o swoich planach i ostatnich sukcesach, a także wybiorą się na zakupy do wybranych sklepów centrum. Będą również rozdawać autografy i pozować do zdjęć.

Pierwszy dzień urodzin zakończy wyjątkowy koncert jednej z najpopularniejszych obecnie polskich wokalistek – Sylwii Grzeszczak. Ci, którzy będą chcieli posłuchać takich przebojów, jak „Tamta dziewczyna” czy „Małe rzeczy”, powinni pojawić się pod sceną nie później niż o 18.00 – o tej godzinie bowiem rozpocznie się koncert.

W drugim dniu urodzin centrum, 5 marca, na klientów czekać będą atrakcje kulinarne, realizowane w konwencji live cooking show. Dwie gwiazdy kuchni, Mateusz Gessler i Damian Kordas, znane z programów telewizyjnych, przygotują swoje popisowe menu. Odwiedzający Tarasy Zamkowe będą mogli poznać ich nowe przepisy i (w godzinach 13:00 – 18:00) spróbować potraw zaproponowanych przez szefów kuchni. W rolę asystentki kucharzy wcieli się, pochodząca z Lublina, autorka bloga Pasja Smaku. Nie byłoby urodzin bez tortu, dlatego też o 17.30 na scenę wjedzie dwumetrowy tort – gigant.

Również najemcy Tarasów Zamkowych specjalnie przygotowali dodatkowe urodzinowe atrakcje – w ponad 60 salonach i punktach usługowych na klientów czekają niespodzianki, rabaty i promocje.

- Co jest najważniejsze podczas urodzin? Przede wszystkim to, by były niezapomniane i aby towarzyszyła im dobra zabawa. Mam nadzieję, że tak dobrane atrakcje sprawią, że lublinianie jeszcze długo będą pamiętać nasze drugie urodziny. Już dziś zapraszam wszystkich chętnych do wspólnej zabawy 4 i 5 marca – mówi Tomasz Gizicki, dyrektor Tarasów Zamkowych.

< powrót do poprzedniej strony