Biuro Prasowe

Weekend Letnich Wyprzedaży w Galerii Bronowice

Galeria Bronowice w Krakowie przygotowała dla swoich klientów kolejną akcję prosprzedażową „Weekend Letnich Wyprzedaży”, w trakcie której na klientów czekać będą specjalne rabaty i konkursy. Przedsięwzięcie ma na celu promocję najemców oraz ich różnorodnego asortymentu.

Galeria Bronowice znana jest z organizowania cyklicznych akcji handlowych, promujących najemców i ich szerokie oferty. Tym razem krakowskia galeria przygotowała wyjątkową akcję handlową „Weekend Letnich Wyprzedaży”. Jej głównym celem jest aktywizowanie i promowanie najemców Galerii Bronowice oraz ich ofert specjalnych. Salony i sklepy, biorące udział w akcji, mają możliwość zaprezentowania indywidualnie przygotowanej na tę okazję propozycji, obejmującej rabaty na wybrany asortyment czy specjalne ceny na poszczególne produkty.   Poza specjalnymi rabatami i zniżkami, wydarzeniu będą towarzyszyć dwa konkursy, w których do wygrania są wyjątkowe nagrody.

Każdy klient, który dokona zakupu za min. 100 zł w sklepach na terenie Galerii Bronowice i rozwiąże zadanie konkursowe, otrzyma kartę podarunkową o wartości 50 zł. Z paragonami należy zgłosić się do Punktu Obsługi Konkursu w godzinach od 13:00  do 19:00.

Dodatkową atrakcją jest drugi konkurs organizowany w dniach 3 – 13 lipca. Wystarczy wziąć udział w wydarzeniu na Facebooku „Weekend Letnich Wyprzedaży” oraz zaprosić na nie swoich znajomych. Ostatnim krokiem jest odpowiedź na pytanie „Jaki jest Twój sposób na udany letni weekend?”. Forma jest dowolna, liczy się inwencja twórcza uczestników. Spośród wszystkich nadesłanych odpowiedzi jury wybierze 10 laureatów, którzy otrzymają karty podarunkowe w wysokości 50 zł.

Lista sklepów, w których zaplanowano dodatkowe promocje oraz regulaminy konkursów znajdują się na www.galeriabronowice.pl

< powrót do poprzedniej strony