Biuro Prasowe

Tom Swoon zagra w Galerii Katowickiej

Już 30 sierpnia w Galerii Katowickiej odbędzie się niezwykłe muzyczne wydarzenie. Na zaproszenie marki New Balance wystąpi tu DJ i producent muzyczny, Tom Swoon. Będzie to doskonała okazja, by spotkać i posłuchać jednego z najlepszych DJ-ów świata. Wyjątkowy koncert #574TOUR rozpocznie się o godzinie 16:00 w salonie New Balance.

Galeria Katowicka wraz z marką New Balance zapraszają na spotkanie i posłuchanie na żywo muzyki klubowej w wykonaniu Tom’a Swoon’a, jednego z najpopularniejszych DJ-ów światowego formatu. Na swoim koncie ma on m.in. oficjalne remixy piosenek Linkin Park, Kelly Clarkson, Flo Ridy i wielu innych znanych artystów. Wystąpił też na scenach międzynarodowych festiwali, takich jak Tommorrowland, Ultra Music czy - na odbywającym się w Polsce - Sunrise Festival.

Tom Swoon znalazł się także na liście stu najlepszych DJ-ów na świecie. Według rankingu z 2016 roku, prowadzonego przez brytyjski miesięcznik DJMAG, polski DJ zajmuje 56 miejsce.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:00 w salonie New Balance. To niepowtarzalna okazja, by posłuchać dobrych rytmów, zrobić sobie zdjęcie z popularnym DJ-em, a także otrzymać 15% rabat na najnowsze modele New Balance 574. Wstęp jest bezpłatny.

Trasa koncertowa promuje m.in. najnowszą linię butów New Balance 574, która doskonale wpasowuje się w miejski klimat i styl życia. Jest to połączenie kultowego modelu 574 z nowoczesną konstrukcją buta.

< powrót do poprzedniej strony