Biuro Prasowe

Targi Staroci i Rękodzieła już po raz drugi w Galerii Bronowice

W dniach 26 – 29 stycznia Galeria Bronowice zaprasza wszystkich miłośników przedmiotów z niepowtarzalną historią i kunsztownie wykonanych dekoracji na Targi Staroci i Rękodzieła, które odbędą się w tym miejscu już po raz drugi. Na klientów czekać będą stoiska z antykami i bibelotami.

Na licznych stoiskach Targów Staroci i Rękodzieła w Galerii Bronowice pojawią się kolekcjonerzy i sprzedawcy oferujący pamiątki, antyki i bibeloty. Kupić będzie można m.in.: zabytkową biżuterię, porcelanę, meble, a także obrazy z dawnych lat. Nie zabraknie również zabawek, poduszek, pościeli, torebek czy innych drobiazgów. Po raz pierwszy będzie też można nabyć dzieła lokalnych rękodzielników - własnoręcznie wykonane przedmioty, które idealnie sprawdzą się jako oryginalna dekoracja w mieszkaniu czy upominek. Każdy odwiedzający Targi z pewnością znajdzie swój wyjątkowy egzemplarz.

Targi Staroci odbędą się w Galerii Bronowice w dniach 26 – 29 stycznia w godzinach otwarcia centrum handlowego, czyli w czwartek, piątek i sobotę od 9.00 do 21.00 oraz w niedzielę od 10.00 do 21.00. Stoiska z antykami wystawione zostaną w strefie pod ringiem na parterze Galerii Bronowice. Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji na: www.galeriabronowice.pl oraz na Facebooku.

< powrót do poprzedniej strony