Biuro Prasowe

Pasta Masta w Galerii Katowickiej

W maju na mapie Galerii  Katowickiej pojawił się nowy punkt – zlokalizowane w strefie food court na II piętrze obowiązkowe miejsce dla miłośników makaronów i kuchni włoskiej. To Pasta Masta, marka znana z ręcznie robionych makaronów, wyśmienitych sosów ze świeżymi dodatkami, serwująca także zupy, naleśniki, sałatki,  pannini czy desery.

Pasta Masta, zajmująca powierzchnię około 120 mkw., to pierwsza makaroniarnia w Galerii Katowickiej. Pasta, po włosku, oznacza danie z makaronem i właśnie takie potrawy  stanowią bazę menu. Można do nich dobrać sosy, zarówno klasyczne, jak i bardziej wyrafinowane czy sezonowe, swobodnie je łączyć, tworząc ulubione dania i za każdym razem jeść inną kompozycję. Makarony wykonywane są ręcznie, a do przygotowania potraw stosuje się  naturalne składniki i półprodukty. W menu restauracji znajdują się także dania dla wegan.

- Szeroka, różnorodna propozycja nowego najemcy, Pasta Masta, doskonale uzupełnia ofertę naszej strefy food court. Połączenie  formuły tego miejsca – lunch bar to możliwość zjedzenia szybko i w przystępnej cenie, z jakością potraw, ręcznie wykonanymi makaronami i naturalnymi składnikami, z pewnością sprawi, że marka szybko znajdzie swoich wiernych fanów. To również miejsce, gdzie również rodziny z dziećmi mogą poczuć się wyjątkowo komfortowo – tuż obok lokalu znajduje się plac zabaw, a w są dania przygotowane z myślą o małych klientach – podkreśla Joanna Bagińska, Dyrektor Galerii Katowickiej.

 

< powrót do poprzedniej strony