Biuro Prasowe

Kto złapie zająca?

Galeria Katowicka przygotowała dla swoich klientów kolejną świąteczną zabawę. Już od soboty, 8 kwietnia, przez cały tydzień, trwa akcja „Złap Zająca” , w której codziennie można zdobyć karty podarunkowe oraz bilety do kina.

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w zabawie i cieszyć się nagrodą? Wystarczy w dniach 8 – 15 kwietnia … złapać zająca. Każdego dnia 4 wirtualne osobniki ukrywać się będą w innym miejscu Galerii Katowickiej, na poziomach od 0 do +3. Trzeba znaleźć je wszystkie, za pomocą aplikacji mobilnej zeskanować umieszczone na nich QR kody,  zarejestrować paragon z zakupów z danego dnia na min. 50zł i … gotowe.

Na 10 najszybszych osób codziennie czekają karty podarunkowe o wartości 200zł każda, a na wszystkich, którzy ukończyli zabawę, nieważne, w jakim czasie w ciągu jednego dnia – bilety do kina. Karty i bilety można odbierać w punktach obsługi programu lojalnościowego.

Bilety do kina można będzie wykorzystać w terminie do końca 2017 roku na dowolny seans 2D.

Aby wziąć udział w zabawie, należy być użytkownikiem programu lojalnościowego Galerii Katowickiej – w każdej chwili można zarejestrować się, pobierając aplikację Galerii Katowickiej z Google Play lub App Store i dokończyć proces, uzupełniając swoje dane bezpośrednio w aplikacji lub na stronie programu lojalnościowego (https://navishopper.pl/galeria-katowicka).

< powrót do poprzedniej strony