Biuro Prasowe

Koziołek Matołek odwiedzi Galerię Bronowice

Ponadczasowe przygody Koziołka Matołka to pozycja obowiązkowa dla wszystkich kinomanów – tych młodszych, jak i nieco starszych. Jeśli jeszcze nie oglądaliśmy tej kultowej bajki, najwyższa pora by nadrobić zaległości! Najbliższa ku temu okazja będzie już w tę sobotę, 18 marca, w Galerii Bronowice. Perypetie sympatycznego koziołka, wytrwale poszukującego Pacanowa, wyświetlone zostaną w ramach Kina Malucha.   

Przygody Koziołka Matołka od wielu lat bawią i uczą kolejne pokolenia. Kultowa postać stworzona przez Kornela Makuszyńskiego stała się inspiracją dla twórców filmowych, którzy w warszawskim Studiu Miniatur Filmowych stworzyli serial animowany o koziołku w czerwonych spodenkach i jego przyjaciołach.  Podczas seansu w Kinie Mikro najmłodsi obejrzą następujące odcinki: „Czarny Bill”, „Gwiazdor filmowy”, „Korsarze”, „Latający kozioł”, „Łakomy traper” czy „Łapmy lisa”.

Bajki emitowane będą trzykrotnie w sobotę, 18 marca, w godzinach 10.00, 11.00 oraz 12.00 w Kinie Mikro – na 1 piętrze Galerii Bronowice. Wejście na seans jest bezpłatne, należy jednak dokonać wcześniejszej rezerwacji mailem: mikro@kinomikro.pl bądź telefonicznie: 609 109 116 lub 12 634 28 97.

Kino Malucha to kolejna propozycja Galerii Bronowice, która wpisuje się w hasło: „Miejsce na Twój Czas”. Od niedawna działa tu również Kącik Filmowy, który przygotowano z myślą o najmłodszych kinomanach. Dzieci mogą tu wygodnie ułożyć się na specjalnie przygotowanych poduchach i obejrzeć ulubioną bajkę. Korzystanie z niego jest bezpłatne.

Wszystkie atrakcje w Galerii Bronowice są bezpłatne. Serdecznie zapraszamy!

< powrót do poprzedniej strony