Biuro Prasowe

Kolarska Strefa Kibica TdP 2017 i bezpłatny serwis rowerowy

30 lipca 2017 roku kolarze, biorący udział w 74. Tour de Pologne zaprezentują się śląskim kibicom. W związku z tym wydarzeniem Galeria Katowicka zaprasza do śledzenia zmagań peletonu w specjalnie zorganizowanej Kolarskiej Strefie Mocy z marką 4Faces. Na fanów kolarstwa, oprócz wspólnej możliwości kibicowania przed ogromnym telebimem, czekać będą wyjątkowe atrakcje. Bezpłatny serwis rowerowy, strefa body center, konkursy z nagrodami - to tylko niektóre z nich.  

Kolarska Strefa Mocy z 4Faces, czyli sportowym salonem multibrandowym, to wyjątkowa strefa kibica zorganizowana w samym sercu miasta - na Placu Szewczyka przed Galerią Katowicką. Strefa będzie czynna 30 lipca od godziny 11:00 do 17:30 i składać będzie się z czterech punktów tematycznych.

Część główna to Strefa Kibica z telebimem oraz specjalnie przygotowanymi pufami i leżakami na trawie. To właśnie w tym miejscu, podczas wspólnego oglądania wyścigu, kibice będą mogli dopingować kolarzy. Organizatorzy szacują, że ściganie się ulicami Katowic w ramach drugiego etapu Tour de Pologne 2017 trwać będzie od 13:20 do 16:42 - w zależności od czasu przejazdu zawodników.

Do Kolarskiej Strefy Mocy warto przyjechać własnym jednośladem. Organizatorzy przygotowali bezpłatny serwis rowerowy. Doświadczeni serwisanci z 4Faces wyregulują przerzutki i hamulce, nasmarują łańcuch, sprawdzą ciśnienie opon, a w razie potrzeby – wymienią dętkę. Szerszy zakres usług  świadczyć będzie salon sportowy 4Faces, znajdujący się na poziomie +2  w Galerii Katowickiej.

Kolejne atrakcje czekają w Strefie Body Center, gdzie w czasie trwania wydarzenia będzie można spotkać się z dietetykiem 4Faces, który bezpłatnie przeprowadzi analizę składu naszego ciała.

Wszyscy amatorzy kolarstwa będą mogli również spróbować swoich sił w konkursie rowerowym. Zasady są proste. W ciągu 3 minut należy przejechać jak najdłuższy dystans na specjalnie przygotowanym rowerze stacjonarnym. Dla pierwszych trzech miejsc przewidziane są nagrody tematyczne związane z 74. Tour De Pologne – koszulka etapowa za pierwsze miejsce i koszulki kibica za drugie i trzecie. Organizatorzy przygotowali aż 4 rundy konkursu.

Wszystkie strefy sponsorowane są przez markę sportową 4Faces oraz firmę Quest, która jest partnerem technicznym wyścigu. Z tej okazji marki przygotowały atrakcyjną zniżkę –25% na wszystkie ubrania kolarskie z identyfikacją Tour De Pologne dostępne w salonie 4Faces.

 

< powrót do poprzedniej strony