Biuro Prasowe

Iluminacja Tarasów Zamkowych najpiękniejsza według internautów

Internauci, głosujący w ogólnopolskim konkursie „Jaśnie Galerie”, zdecydowali, że Tarasy Zamkowe są najpiękniej oświetlonym obiektem handlowym w Polsce. Właśnie ogłoszono wyniki - lubelskie centrum zdobyło blisko 70% głosów i zdeklasowało pozostałych rywali w walce o tytuł Najpiękniejszej Galerii Handlowej w świątecznej odsłonie!

Świąteczna oprawa Tarasów Zamkowych była połączeniem tradycji z nowoczesnością, a przede wszystkim – symbolem dbałości o najwyższą jakość i ekologię. Elewację ozdobiło 60 ogromnych gwiazd.  Towarzyszyły im 5-metrowe renifery, przystrojone bombkami i światłem, stojące nieopodal wejść do budynku. Także wejście główne i cała zewnętrzna szklana tafla błyszczały złotą kurtyną, złożoną ze sznurów świateł.

Bombkowymi żyrandole ze skrzydlatymi wróżkami, którymi udekorowano pasaże, dodawały wdzięku całości, wprowadzając element magii i niespodzianki. Całości dopełniały bombkowe girlandy w ciepłych, złotych barwach, oplatające kolumny.

Cała iluminacja bazowała wyłącznie na energooszczędnych diodach ECO-LED.\

Nietypowa iluminacja Tarasów Zamkowych, wychodząca poza ogólnie przyjęte standardy, spodobała się nie tylko lublinianom. Prawie 70% internautów, w ramach finału ogólnopolskiego plebiscytu „Jaśnie Galerie”, uznało Tarasy Zamkowe za najpiękniej oświetloną galerię handlową w Polsce.

- Cieszymy się, że przygotowane przez nas świąteczne dekoracje zyskały aż tak dużą popularność. To bardzo miły akcent na zakończenie świąteczno-zimowego okresu. Dziękujemy wszystkim, którzy oddali głos na nasze centrum handlowe w finale konkursu  – mówi Tomasz Gizicki, dyrektor Tarasów Zamkowych.

< powrót do poprzedniej strony