Biuro Prasowe

Drużynowe Mistrzostwa Polski w Bowlingu Niesłyszących

Już w najbliższą sobotę, 29 kwietnia, w Tarasach Zamkowych odbędą się Drużynowe Mistrzostwa Polski w Bowlingu Niesłyszących. Rozgrywki organizuje klub Masters Bowling & Bilard, który niedawno otworzył w lubelskim centrum handlowym swój dwupoziomowy lokal.

Drużynowe Mistrzostwa Polski w Bowlingu Niesłyszących to pierwsze rozgrywki ogólnopolskie, zorganizowane w klubie Masters Bowling & Bilard w Tarasach Zamkowych. Zmagania zawodników, którzy zjadą do Lublina z całej Polski, będzie można podziwiać w sobotę, 29 kwietnia, w godz. 8.00 – 18.00. W Tarasach Zamkowych o medale powalczy aż 16 zespołów: 8 drużyn kobiet i 8 drużyn mężczyzn m.in. ze Szczecina, Gdańska, Warszawy, Poznania i Wrocławia.

Organizatorami Drużynowych Mistrzostw Polski Niesłyszących w Bowlingu Kobiet i Mężczyzn   są: Polski Związek Sportu Niesłyszących i lubelski klub Spartan.

W nowo otwartym klubie, na 2,3 tys. mkw. dwupoziomowego lokalu, można zagrać w bilard oraz kręgle na 8 torach. W klubie organizowane są również transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych, spotkania towarzyskie, przyjęcia urodzinowe dla dzieci, a także zawody sportowe w bowling i pool bilard.

< powrót do poprzedniej strony