Biuro Prasowe

Akcja „Kupujesz-Zyskujesz”

Właśnie ruszyła akcja Kupujesz–Zyskujesz w Galerii Bronowice, w czasie której będzie można zakupić specjalne karty podarunkowe. Do każdego doładowania powyżej 50 złotych zostanie doliczone 10 złotych w prezencie. Kartami przedpłaconymi będzie można dokonać zakupu we wszystkich sklepach na terenie centrum handlowego, uznających płatności Master Card. Sprzedaż promocyjna potrwa do 15 kwietnia.  

Karty podarunkowe to idealny pomysł na prezent z okazji świąt, urodzin, czy jako premia pracownicza lub upominek dla klientów. Decydując się na takie rozwiązanie można w prosty sposób uniknąć niezręcznego problemu nieudanych upominków. Z początkiem kwietnia ruszyła akcja promocyjna Kupujesz – Zyskujesz w Galerii Bronowice, polegająca na sprzedaży takich właśnie kart. Sprzedaż promocyjna będzie się odbywać w Punkcie Informacyjnym centrum handlowego oraz przez Internet. Jednorazowo można zasilić konto dowolną kwotą od 30 do 4000 złotych. Bez względu na to, ile kart zostanie zakupionych, do każdego doładowania powyżej 50 złotych zostanie doliczone kolejne 10 złotych.

Kwota może zostać wykorzystana we wszystkich sklepach na terenie Galerii Bronowice, uznających płatności Master Card. Podarunek jest ważny, aż do wyczerpania środków na koncie lub przez 12 miesięcy od daty zakupu. Dostępne saldo można sprawdzić w łatwy sposób wpisując numer karty na stronie internetowej centrum handlowego: galeriabronowice.pl, na stronie operatora www.flex-e-card.pl, w Punkcie Informacyjnym Galerii Bronowice, dzwoniąc do biura obsługi klienta lub skanując kod QR zamieszczonym na odwrocie karty.

< powrót do poprzedniej strony