Biuro Prasowe

Akcja ekologiczna „Zbieramy – Wspieramy”

W dniach 19 – 23 kwietnia, w Galerii Bronowice odbędzie się akcja ekologiczna „Zbieramy – Wspieramy”, podczas której zostanie przeprowadzona wielka zbiórka makulatury. Kwota uzyskana za każdy zebrany kilogram przekazana zostanie lokalnym szkołom, biorącym udział w wydarzeniu.

Akcja „Zbieramy – Wspieramy” w Galerii Bronowice to idealna propozycja dla wszystkich, którzy chcą oddać zalegającą w domu makulaturę, a przy okazji wesprzeć lokalne szkoły i środowisko. W dniach 19 – 23 kwietnia przed wejściem głównym do centrum handlowego pojawi się specjalny punkt zbiórki, w którym będzie można oddać makulaturę na poczet konkretnej szkoły. Lista szkół biorących udział w akcji znajduje się na stronie: www.galeriabronowice.pl. Dla placówek, które zbiorą najwięcej makulatury, Galeria Bronowice przygotowała nagrody pieniężne o wartości: 5 000 zł, 3 000 zł oraz 1 000 zł.

Za każde oddane 5 kg makulatury otrzymamy kupon rabatowy, upoważniający do 20% zniżki w wybranych sklepach i punktach handlowo-usługowych w Galerii Bronowice. Promocje obowiązywać będą w dniach 22 – 23 kwietnia.

Akcję „Zbieramy – Wspieramy” zwieńczą bezpłatne warsztaty ekologiczne dla dzieci i dorosłych, które odbędą się 23 kwietnia w godz. 13.00 – 19.00. Podczas zajęć „Eco – Design i Eco – Biżuteria” uczestnicy wykonają m.in. nowy komplet biżuterii, a także nowoczesne ozdoby, które idealnie sprawdzą się jako oryginalna dekoracja w domu. Nauczą się również, jak kreatywnie wykorzystywać odpady, wspierając tym samym otaczające nas środowisko. Warsztaty przeznaczone są dla każdej kategorii wiekowej. Nie obowiązują wcześniejsze zapisy. Podczas finału akcji, zaplanowanego na 23 kwietnia, nie zabraknie atrakcyjnych konkursów z nagrodami.

Akcja „Zbieramy – Wspieramy” odbędzie się w dniach 19 – 23 kwietnia, w godz. 11.00 – 19.00, przed wejściem głównym do Galerii Bronowice (od strony OBI).

Serdecznie zapraszamy!

< powrót do poprzedniej strony