Biuro Prasowe

Akademia Dzieciak Rządzi już 22 kwietnia!

Co to są iluzje optyczne?  Jak powiększyć pieniądze? Ile trzeba czasu, by znaleźć złoto? Na te i inne pytania można będzie znaleźć odpowiedź w trakcie eventu, związanego z filmem „Dzieciak rządzi”. W tour po Polsce rusza Akademia Dzieciak Rządzi – swój przystanek będzie mieć także w Galerii Katowickiej już 22 kwietnia. Wszystkie atrakcje są bezpłatne, przygotowane z myślą o dzieciach i ich rodzicach.

Co czeka najmłodszych w trakcie sześciu godzin przygody z Akademią w Galerii Katowickiej? Mnóstwo twórczych, inspirujących zadań i konkursów, przygotowanych specjalnie na tę okazję. Odbędą się warsztaty logicznego myślenia, pokazy naukowców, w trakcie których można będzie można dowiedzieć się, czym jest dotyk Midasa, jak ryzykowne jest życie biznesmena czy jak złapać… włamywacza. Będą też gry i zabawy filmowe, konkursy, wyłaniające mistrza wiedzy matematycznej, zawody cyfromaniaków, będzie układanie mega puzzli – oczywiście z filmowymi bohaterami oraz budowanie figur na czas i wiele innych atrakcji.

Cały event odbędzie się na poziomie 0, w godzinach 12.00 – 18.00.

- Nie od dziś wiadomo, że - aby wychować dzieci, które w życiu odniosą sukces trzeba już od wczesnego dzieciństwa zaszczepić w nich poczucie wartości oraz chęć nieustającego rozwoju, determinację w dążeniu do rozwiązywania przeróżnych problemów. Dlatego nasi animatorzy przygotowali dla wszystkich odwiedzających event wyjątkowe atrakcje, służące ćwiczeniu umysłu – mówi przedstawiciel organizatora akcji.

Podczas gdy dzieci oddawać się będą kreatywnej zabawie, ich rodzice będą mogli zasięgnąć opinii czy rady u wykwalifikowanego psychologa dziecięcego i psychoterapeuty – podpowiedzą oni, jak wzmacniać rozwój, edukację i przedsiębiorczość dziecka.

Akademia Dzieciak Rządzi  to cykl kreatywnych zabaw i spotkań, związanych z premierą filmu „Dzieciak rządzi” o losach siedmioletniego Tima, w którego życiu  pojawia się młodszy braciszek.

< powrót do poprzedniej strony